Kladiete si otázku, v čom je môj kadernícky salón iný a čo ma robí výnimočnou oproti konkurencii? Je to jednoduché. Popri klasických kaderníckych službách, ktoré svojím strihom a účesom zmenia Váš vzhľad a osobnosť, kladiem dôraz na to, aby boli vaše vlasy zdravé a vitálne.

index_img-6-big
Obnova vlasov

Vďaka svojím skúsenostiam a aplikáciou kvalitných produktov dodám Vaším vlasom všetky dôležité ošetrenia, ktoré po častých chemických úpravách napr. farbením zoslabli
a stratili svoju pôvodnú krásu. A čo suché vlasy? Aj o tie sa dokážem postarať a so suchých vlasov dokážem spraviť nádherné vlasy, ktorých hodvábny lesk, Vám bude každý závidieť.

index_img-4-big
Každý typ vlasov?

Máte kučeravé, vlnité alebo naopak krehké a jemné vlasy. Ku každému typu vlasov pristupujem s dôkladnosťou a za pomoci profesionálnych produktov na prírodnej báze dokážem zmeniť každý typ vlasov na nepoznanie a tým vyzdvihnúť ich prirodzenú krásu.

index_img-2-big
Čo s lupinami?

Poskytujem kvalitnú a dôslednú starostlivosť o vlasy, u ktorých sa často vyskytujú
lupiny. Každý dobre vie, že lupiny sú veľmi nepríjemnou súčasťou našich vlasov, a preto garantujem, že pomocou správneho použitia mojich produktov sa ich za krátky čas zbavíte.

V tejto prevádzke sa poskytuje praktické vyučovanie v SDV v odbore 6425k kadernik, vizážista.​